آدولف هیتلر

آدولف هیتلر

1 2134
1
1

ممکن است که بسیاری گیاه خوار بودن آدولف هیتلر را رد کنند اما شواهد بسیاری وجود دارد که او گیاه خوار بوده است. اوا براون، معشوقه آدولف هیتلر که برای مدتی کوتاه همسر او بود، می گفت که هیتلر، از مشروبات الکلی استفاده نمی کرد، سیگار نمی کشید و همچنین گیاه خوار بود و از خوردن غذاهای حاوی گوشت حیوانات پرهیز می کرد.

اما به جز این دست کم یک شاهد دیگر هم وجود دارد. مارگوت وولک، یکی از ۱۵ زنی بود که پیش مرگ هیتلر هنگام صرف غذا بود. یعنی آنها اول غذا را می خوردند و اگر زنده می ماندند، آقای هیتلر هم از خوراک می خورد. این پیرزن ۹۵ ساله آلمانی سال قبل در گفتگو با هفته نامه اشپیگل گفت: «هیتلر گیاه خوار بود از این رو هرگز در این غذاها گوشت وجود نداشت و البته غذاها بسیار لذیذ بودند اما نمی توانستیم از آنها لذت ببریم.»

البته بعضی ها می گویند که گیاه خوار بودن هیتلر شایعه بوده است اما در صورت درست بودن این ماجرا، کل پروژه گیاه خواری با چالش مواجه می شود.

1

SIMILAR ARTICLES

یک نظر

  1. “البته بعضی ها می گویند که گیاه خوار بودن هیتلر شایعه بوده است اما در صورت درست بودن این ماجرا، کل پروژه گیاه خواری با چالش مواجه می شود.”

    چرا؟؟ چون سالم بود و میخواست جامعه ای سالم و بدون ناهنجاری برپا کنه؟؟
    هیتلر گیاه خوار بوده از مشروبات و سیگار و مخدرات هم بیزار بوده شدیدا به ورزش و تندرستی و خانواده سالم اعتقاد داشته
    منتها نشد که راهشو به پایان ببره و کسایی که جنگ رو بردند هرچی که دلشون خواستن نوشتن و ذره ای در خراب کردن چهره هیتلر کم نذاشتن
    کسی که مطالعه داشته باشه متوجه میشه که شخصی با این باورها و ارزشها نمیتونه جنایتکار و یا دیکتاتور باشه

Leave a Reply

15 + نه =