۱۰ اشتباه بزرگ در خام گیاهخواری

۱۰ اشتباه بزرگ در خام گیاهخواری

0 2093
1
1
۱۰ اشتباه بزرگ در خام گیاهخواری که باید از آنها اجتناب کنیم

۱- از زیاد خوردن اجتناب کنید. اکثر اوقات ما دائم در حال خوردن هستیم. ما به دلایل روحی و روانی، زمانی که ناراحت هستیم، زمانی که عصبانی هستیم، زمانی که هیجان زده و یا تنها هستیم؛ شروع به خوردن زیاد می کنیم.

۲- به اندازه کافی بخورید. شما برای شادابی و بدست آوردن کالری و انرژی کافی نیاز به مصرفمیوه ها و سبزیجات دارید. (از کم خواری بیش از حد خود داری کنید).

۳- از ترکیب و مخلوط کردن نامناسب میوه ها خود داری کنید، برای مثال سعی کنید آجیل ومغزها و میوه های خشک را با هم مخلوط نکنید و یا اگر هم این کار را می کنید به مقدار خیلی کم باشد.

۴- چربی زیاد از حد مصرف نکنید! بسیاری از آجیل ها دارای چربی زیاد می باشند و همچنین هضم آنها مشکل هست. شما می توانید برای تامین چربی بدن به میزان لازم از میوه هاایی همچونزیتون خامو بسیاری میوه های دیگر هم استفاده کنید.

۵- یکی از بزرگترین اشتباهات: مصرف نکردن به میزان کافی سبزیجات برگ سبز هست!!! این نکته خیلی دارای اهمیت است. مطمئن بشوید که روزانه به میزان کافی این سبزیجات را در برنامه غذایی خود قرار داده اید. توجه کنید شما بایستی حتما از این امر اطمینان حاصل کنید اگر می خواهید شادابی و سرزندگی را کاملا احساس کنید.

۶- از سلامت سبزیجات و میوه ها اطمینان حاصل کنید و تا می توانید ارگانیک مصرف کنید.

۷- خواب به اندازه کافی را فراموش نکنید.

۸- ریلکسیشن را به خوبی انجام بدید.

۹- حتما به طبیعت بروید و تفریح کنید و …

۱۰- ورزش کنید!!!

منبع انگلیسی: http://therawfoodfamily.com/the-9-biggest-mistakes-on-a-rawfood-diet

1

SIMILAR ARTICLES

عسل

0 140
پروستات

0 205

بدون نظر

Leave a Reply

11 + 11 =